Backstage

Cześć Kochani! Postanowiłam dziś wrzucić post z krótkimi filmikami z ostatnich sesji :)

Cieszę się, że w tym roku w końcu ruszyłam z fotografią, bo tamten rok był porażką pod tym względem. Miasto pozwala mi się rozwijać, za co je uwielbiam!


Zapraszam Was do oglądania.

To była pierwsza sesja w 2016 roku, dzięki której ruszyłam tyłek do pracy! Ogromnie dziękuję Alicji za danie mi takiego kopa :) 
A co do filmiku- zrobiony zupełnie "na spontanie", ale jestem z niego bardzo zadowolona, gdyby nie on, nie byłoby dzisiaj tego wpisu, gdyż on zapoczątkował WSZYSTKO w tym roku!
Współpraca z blogerką fashionet i bielizną sahaja. Mam pewne zastrzeżenia do tej sesji, ale no cóż, nie zawsze jest kolorowo. Niemniej, ze zdjęć i filmu jestem zadowolona.
Pierwsza współpraca z Julką. JULIETTE IN WONDERLAND
Julka jest niesamowitą osobą, bardzo sympatyczną i najlepszą blogerką, którą miałam okazję poznać osobiście! Jest wyrozumiała, nie naciska pod żadnym względem, cierpliwie czeka na zdjęcia i chętnie do mnie wraca, co jest dla mnie małym wyróżnieniem!
Druga sesja z Alicja! Sesja była szalona :) Trochę spontaniczna, ale będę ją super wspominać!
Muszę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania zdjęć i filmiku. Oli Aszyk, Pani Danucie Hauser, Delfinie, Balbinie no i przede wszystkim, świetnej modelce! <3 font="">
Druga sesja z Julką (zdradzę, że zapowiadają się kolejne współprace). Dwie współprace przebiegły nam bez zbędnych problemów, Julka zawsze jest w 100% przygotowana i gotowa do poświęceń (chociażby wstawanie wcześnie, żeby Rosie mogła ją pomalować na zdjęcia). 3x TAK!


Niedługo kolejne sesje, być może i filmiki... :)

A tymczasem jutro kończy się KONKURS


DO WYGRANIA BON DO ROSSMANNA :)

1 komentarz:

  1. Świetne prace, jestem pod wrażeniem!

    Pisałaś o zastrzeżeniach odnośnie jednej sesji z blogerką, można wiedzieć jakie?

    Pozdrawiam i będę odwiedzać częściej! :)

    OdpowiedzUsuń